يكشنبه 25 آذر 1397
   
 
Skip Navigation Links
دکتر حبیب ا... آراسته راد به عنوان رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان معرفی شد

روز چهارشنبه بیست و دوم شهریور ماه سال 1396، جلسه معارفه ریاست جدید باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در ستاد مرکزی این باشگاه برگزار شد.

با توجه به حکمی که از سوی دکتر فرهاد رهبر، ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس هیأت امنای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، صادر شد؛ دکتر حبیب ا... آراسته راد، به عنوان رئیس جدید باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان معرفی و از زحمات دکتر کریم زارع تشکر و تقدیر بعمل آمد.

 جلسه تودیع و معارفه ریاست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با حضور آقایان؛ دکتر مرتضی موسی خانی، سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، دکتر داود ثمری، مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه، دکتر کریم زارع، دکتر حبیب ا... آراسته راد، دکتر روح ا... رحمانی، معاونین و کارکنان باشگاه و تنی چند از اعضای پژوهشکده سامانه های هوشمند کاربردی دانشگاه تهران در ستاد مرکزی این باشگاه برگزار شد.

در این جلسه دکتر کریم زارع ضمن عرض تبریک به رئیس جدید باشگاه به معرفی دکتر آراسته راد پرداخت و ایشان را فردی با تقوی، دانشمند و آگاه به مسائل پژوهشی دانست و اضافه کرد: با توجه به شناختی که بنده از ایشان دارم باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در آینده بسیار نزدیک خواهد درخشید و ثمرات ارزشمند آن را به زودی احساس خواهید کرد. دکتر زارع در این جلسه ابراز امیدواری کرد که دکتر آراسته راد با توجه به تجارب و توانایی های بالای علمی و مدیریتی که دارد بتواند ضمن ادامه راه باشگاه، تحولی جانانه و درخور تحسین در این باشگاه ایجاد نماید و شاهد رشد چشمگیر اختراعات قابل تجاری سازی در راستای کارآفرینی باشیم. در ادامه وی به ارائه برخی موفقیت ها و دستاوردهای اخیر باشگاه پرداخت.

دکتر حبیب ا... آراسته راد ضمن تشکر از دکتر کریم زارع، خواستار ادامه همکاری ایشان با باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان گردید و اضافه کرد: با عنایت به پیشرفت های قابل ملاحظه باشگاه در سالهای اخیر، بنا داریم همچنان از تجارب ارزنده دکتر کریم زارع در آینده استفاده کنیم. در ادامه، دکتر آراسته راد به معرفی فعالیتهای انجام شده در پژوهشکده سامانه های هوشمند کاربردی در راستای اقتصاد مقاومتی در سالهای اخیر پرداخت و ابراز امیدواری کرد؛ باشگاه بتواند در جهت کارآفرینی و کمک به اقتصاد کشور گامهای موثر و اساسی بردارد. ایشان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) افزود: با توجه به هماهنگی هایی که انجام خواهد گرفت از پرسنل پژوهشکده به عنوان بازوان و نیروهای کمکی در کنار کارکنان باشگاه جهت تسریع در امر تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در باشگاه استفاده خواهیم کرد.

دکتر موسی خانی با اشاره به تجارب ارزشمند دکتر کریم زارع ادامه داد: دکتر زارع در تمامی مسئولیت هایی که در دانشگاه و یا در خارج از دانشگاه داشته، موفق بوده و با جدیت و علاقه بکار خود ادامه داده که جا دارد از ایشان تشکر ویژه ای داشته باشم. سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه برای دکتر زارع آرزوی سلامتی و موفقیت نمود. سپس حکم ریاست جدید باشگاه به نیابت از دکتر فرهاد رهبر توسط دکتر موسی خانی قرائت و به دکتر آراسته راد تقدیم شد. همچنین ایشان با اهدای لوح و هدایایی از زحمات چندین ساله دکتر کریم زارع نیز تقدیر و تشکر نمود. در پایان جلسه، به پاس زحمات دکتر کریم زارع لوح سپاسی از طرف کارکنان باشگاه به ایشان اهداء شد.

تاريخ درج خبر:  22/06/1396
تعداد افراد آن لاين: 43   تعداد بازديدكنندگان سايت: 13403219