سه‌شنبه 26 تير 1397
   
 
Skip Navigation Links
در واحد فیروزکوه برگزار شد پایان نشست فرهنگی اعضای فعال باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی

مراسم اختتامیه اردو و نشست فرهنگی اعضای فعال باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی در واحد فیروزکوه برگزار شد.

جلسه

به گزارش خبرنگار آنا، دکتر خسرو عزیزی معاون اداری و مالی واحد فیروزکوه در این مراسم که جمعی از اعضای برادر عضو باشگاه از دانشگاه های سراسر کشور حضور داشتند با تشریح نقش باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در تولید علم و اجرای فرمان مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی نکاتی را بیان کرد.

وی تاکید کرد: امروزه در دنیا تولید علم در اقتصاد دانش محور و دانش بنیان حرف نخست را می زند و دانشگاه های برتر دنیا همواره در تلاش هستند تا از علم به عنوان یک درآمد پایدار و اقتصادی در توسعه کشور، منطقه و دانشگاه استفاده صحیح و راهبردی کنند.

این استاد اقتصاد در باره سیاست غلط تحریم در خصوص ایران گفت: بهترین راه برای خنثی سازی توطئه دشمن، اتکا به نیروی درونی و بخصوص توان جوانان دانشمند ما در دانشگاه هاست. هرگاه که بر توان علمی خود تکیه کنیم، می توانیم مشکلات اصلی کشور را در همه حوزه ها رفع و حل کنیم.

دکتر کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در بخش پایانی این برنامه با تشکر از میزبانی خوب واحد فیروزکوه گفت: مشابه همین اردو و نشست از دوم مرداد آینده ویژه خواهران عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و به مدت سه روز در همین واحد دانشگاهی برگزار خواهد شد.

وی نقش باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان را در توسعه علم و دانش بی بدیل خواند و تاکید کرد که علم و اخلاق در کنار هم می تواند دو بازوی رشد و ارتقای جامعه باشد و فرهنگ ساخته شده از این دوبال همزمان و همراه است.

در پایان این دوره از نشست ها رئیس باشگاه پژوهشگران جوان با اهدای لوح به همه افرادی که با تلاش خود سعی کردند تا این همایش سه روزه به بهترین شکل اتفاق بیفتد، گفت: از خداوند متعال شاکریم که به برکت این دانشگاه مردمی توانسته ایم به توسعه علمی کشور اسلامی مان کمک کنیم.

به گزارش آنا، مقرر شد برای ملاقات حضوری با آیت الله جوادی آملی مرجع عالیقدر جهان تشیع، جمع اندیشمندان حاضر در باشگاه به شهر دماوند و محل اقامت وی حرکت کنند.

تاريخ درج خبر:  26/04/1396
تعداد افراد آن لاين: 25   تعداد بازديدكنندگان سايت: 13004302