پنجشنبه 3 خرداد 1397
   
 
Skip Navigation Links
معاون پذیرش، تسهیلات و استعدادهای درخشان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان معرفی شد

روز چهارشنبه هجدهم اسفند ماه سال جاری، جلسه معارفه معاونت پذیرش، تسهیلات و استعدادهای درخشان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان توسط دکتر کریم زارع و با حضور دکتر حسین عطار، کلیه معاونین و پرسنل ستاد مرکزی باشگاه در سالن حضرت محمد (ص) معرفی گردید.

با توجه به موافقت دکتر حمید میرزاده، ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس هیأت امنای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، دکتر میثم مباشری، طی حکمی توسط دکتر کریم زارع به سمت معاونت پذیرش، تسهیلات و استعدادهای درخشان این باشگاه منصوب و به کارکنان ستاد مرکزی باشگاه معرفی شد.

در این جلسه دکتر کریم زارع ضمن عرض خوش آمد به دکتر میثم مباشری، ایشان را فردی با تقوی، دانشمند و آگاه به مسائل پژوهشی دانست و اضافه کرد: با توجه به شناختی که بنده از ایشان دارم حوزه پذیرش، تسهیلات و استعدادهای درخشان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در آینده بسیار نزدیک خواهد درخشید و ثمرات ارزشمند آن را به زودی احساس خواهید کرد. ریاست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ضمن یادآوری خدمات مرحوم دکتر حسین حاتمی، معاون سابق پذیرش، تسهیلات و استعدادهای درخشان باشگاه، ادامه داد: این نامهای نیک هستند که ماندگارند و مرحوم دکتر حاتمی در طول خدمت تأثیر گذار و خوب خود در باشگاه، نامی نیک و خاطرات خوبی از خود به یادگار گذاشت. دبیر هیأت امنای باشگاه ابراز امیدواری کرد که دکتر میثم مباشری با توجه به تجارب و توانایی های بالای علمی و مدیریتی که دارد بتواند ضمن ادامه راه دکتر حاتمی، تحولی جانانه و درخور تحسین در این حوزه ایجاد نماید و شاهد رشد چشمگیر اختراعات قابل تجاری سازی در راستای کارآفرینی باشیم.

تاريخ درج خبر:  18/12/1395
تعداد افراد آن لاين: 34   تعداد بازديدكنندگان سايت: 12842695