پنجشنبه 31 خرداد 1397
   
 
Skip Navigation Links
دیدار هیأت رئیسه و اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با بیت آیت الله هاشمی رفسنجانی (قدس الله نفسه الزکیه)

هیأت رئیسه و چهره های استعداد درخشان و مخترعین باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با بیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی (قدس الله نفسه الزکیه) دیدار و گفتگو کردند.

جهت همدردی با خانواده محترم آیت الله هاشمی رفسنجانی (قدس الله نفسه الزکیه)، در روز چهارشنبه، بیست و هفتم بهمن ماه سال جاری، هیأت رئیسه، چهره های استعداد درخشان، برخی از روسای باشگاه ها و مخترعین عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در جماران و در بیت شریف آیت الله هاشمی با همسر محترم و فداکار و آقایان؛ مهندس محسن هاشمی، معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی و مهندس یاسر هاشمی، ریاست دفتر هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی دیدار و ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت، اشعاری را که توسط اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان سروده شده بود، قرائت نمودند.

در این مراسم دکتر کریم زارع با اشاره به گوشه هایی از خاطرات چهار دیدار برگزار شده ی هیأت رئیسه و چهره های استعدادهای درخشان و نخبگان عضو باشگاه با حضرت آیت ا... هاشمی، به ویژه دیدار پایانی که در روز بیست و نهم شهریور ماه سال 1395 برگزار شد گفت: اتفاق جالب در این دیدار، اهدای لوح تقدیر توسط حضرت آیت الله هاشمی به برخی از مخترعین و نخبگان منتخب باشگاه و همچنین اهدای انگشتری خود به یکی از معاونین باشگاه که جانباز و حافظ قرآن هم هست بود که هیچگاه از یادمان نخواهد رفت. ریاست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان برخی از فضائل اخلاقی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی (قدس الله نفسه الزکیه)، را برشمرد و افزود: فضائل اخلاقی نظیر شجاعت و عشق به خدمت به مردم به ویژه به نخبگان و پژوهشگران از جمله ویژگی‌های انسانی است که همیشه در معرض دید و درک دیگران است و مبارزه علیه رژیم ستم شاهی و استعمار و استثمار و پیروی حضرت امام خمینی (ره) را از جمله فضائل اخلاقی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد. سپس متون اشعاری که توسط اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و روسای برخی از باشگاه ها در وصف حضرت آیت ا... هاشمی سروده بودند، توسط دکتر حسین عطار، عضو افتخاری باشگاه سروده شد و توسط دکتر کریم زارع این سروده ها همراه با لوح های تسلیت به همسر محترم و فداکار و آقایان؛ محسن و یاسر هاشمی تقدیم شد.

در پایان، این مراسم با ذکر دعا، صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و فاتحه برای آن مرحوم بزرگوار به پایان رسید.

تاريخ درج خبر:  30/11/1395
تعداد افراد آن لاين: 84   تعداد بازديدكنندگان سايت: 12932200