پنجشنبه 3 خرداد 1397
   
 
Skip Navigation Links
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با صدور اطلاعیه‌ای از اعضای خانواده بزرگ پژوهشگران جوان و نخبگان سراسر کشور برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از اعضای خانواده بزرگ پژوهشگران جوان و نخبگان سراسر کشور برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

در متن اطلاعیه دکتر کریم زارع آمده است:

«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَالْفَجْرِ ، وَلَیَالٍ عَشْرٍ ، وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ، وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ

علم و ایمان گر نمودی توأمان*عشق و عرفان در وجودت شد عیان

نور حق گر بر دل و جانت فتاد*شد درخشان چهره ات در دو جهان

انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استثمار، استعمار، فساد و استبداد و تامین کننده کرامت و حرمت آنها باشد. ایام‌الله دهه مبارک فجر، یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام ناب محمدی (ص) کرده و از خون جوانان خویش نظام مقدس جمهوری اسلامی را به رهبری حضرت امام خمینی (ره) بنیان‌گذاری کردند.
22بهمن نیز روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب اسلامی و یکپارچگی ملتی آزاد و سربلندی است که با پیروی از آرمان‌های مقدس حضرت امام خمینی (ره) در مقابله با توطئه‌های دشمنان خارجی و داخلی نظام، چون کوهی استوار و دژی مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند. آری امواج خروشان بیداری اسلامی در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی شکل گرفته و عرصه را بر دشمنان اسلام تنگ کرده است.
اینجانب از کلیه نخبگان و پژوهشگران، بویژه اعضای خانواده بزرگ باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان سراسر کشور، اعم از اعضای هیات رئیسه، کارکنان و همچنین روسا و اعضای محترم باشگاه‌های سراسر کشور، دعوت می‌نمایم تا ضمن شرکت در راهپیمایی شکوهمند یوم‌الله 22 بهمن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، پاسخ مناسب و دندان‌شکنی به تمامی یاوه‌گویان و دشمنان انقلاب و اسلام داده باشیم.»
تاريخ درج خبر:  21/11/1395
تعداد افراد آن لاين: 14   تعداد بازديدكنندگان سايت: 12842674