پنجشنبه 3 خرداد 1397
   
 
Skip Navigation Links
انعقاد تفاهم نامه باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با صندوق امید کارآفرینان در راستای ایجاد چتر حمایت از نخبگان

به منظور بررسی دقیق موارد و موضوعات فی مابین، حیطه و چگونگی فعالیت های طرفین، جلسه ای با حضور آقایان؛ دکتر کریم زارع، ریاست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و دبیر هیأت امنای باشگاه، دکتر اصغر نوراله زاده، مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید، دکتر محمد ولایتی، مدیر عامل و عضو هیأت مدیره شرکت ساختمانی سیف، دکتر مهدی مرجانی، معاونت پژوهش و فناوری باشگاه، دکتر صابر زعیمیان، مدیر عامل و ریاست هیأت مدیره هلدینگ ادب و دکتر محمد مهدی ربانی، در ستاد مرکزی باشگاه برگزار شد.

دکتر کریم زارع در این جلسه ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر و ایام مبارکه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ادامه داد: جا دارد تا در این ایام مبارک، یادی از حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی که همواره در جهت توسعه میهن اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی پیش قدم بودند نیز یاد کنیم و اعلام کنیم که راه شما ادامه دارد. دبیر هیأت امنای باشگاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موفقیت افتخارآفرین اخیر باشگاه که ثبت پتنت با نام باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان است، افزود: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با توجه به پتانسیل های بالایی که دارد، می تواند کارهای بسیار بزرگی انجام دهد. ریاست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در خصوص اهداف انعقاد این تفاهم نامه گفت: این تفاهم نامه همکاری علمی – پژوهشی و فرهنگی جهت تعاملات بیشتر و ارتقای سطح همکاری های فی مابین و همچنین امکان استفاده کارآفرینان عضو باشگاه پژوهشگران و نخبگان از امکانات صندوق کارآفرینی امید منعقد گردید زیرا یکی از مشکلات پژوهشگران و نخبگان در باشگاه که دارای 3657 اختراع هستند، مسئله وام و بودجه بوده است و این اقدام چشم انداز زیبایی برای کارآفرینی خواهد بود.

دکتر اصغر نوراله زاده ضمن ابراز خشنودی از حضور در مجموعه ای که یادگار حضرت امام خمینی (ره) و شجره طیبه شهداست، به معرفی حوزه های کاری و عملیاتی صندوق کارآفرینی پرداخت و اضافه کرد: ما همواره سعی کرده ایم تا کسب و کارهای خرد را بیشتر مورد حمایت قرار دهیم. مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید افزود: حضرت آیت ا... هاشمی رفسنجانی همواره به جوانان و پژوهشگران توجه خاصی داشتند و انشاا... با عقد این تفاهم نامه بتوانیم به توصیه های ایشان جامه عمل بپوشانیم.

این تفاهم نامه بین آقایان؛ دکتر کریم زارع، ریاست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و دبیر هیأت امنای باشگاه و دکتر اصغر نوراله زاده، مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید، جهت تعاملات بیشتر و ارتقای همکاری های فی مابین و همچنین امکان استفاده اعضای کارآفرین باشگاه پژوهشگران و نخبگان از امکانات  صندوق کارآفرینی امید منعقد شد. شایان ذکر است؛ این تفاهم نامه در 3 ماده و یک تبصره تهیه و به امضای طرفین رسید.  

تاريخ درج خبر:  19/11/1395
تعداد افراد آن لاين: 13   تعداد بازديدكنندگان سايت: 12842673