پنجشنبه 3 خرداد 1397
   
 
Skip Navigation Links
فرم عضويت در باشگاه پژوهشگران جوان

متقاضی محترم، با سلام و احترام,
چنانچه واجد شرایط عضویت می باشید، نسبت به تکمیل فرم زیر اقدام نمایید. بدیهی است تقاضای شما مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد. جهت تکمیل فرم زیر لازم است تمامی مواردی را كه با علامت * مشخص شده است به دقت تكمیل نمایید. داشتن پست الكترونیك معتبر، الزامی می‌باشد. پس از تكمیل فرم و كلیك بر روی كلید "تایید" اطلاعات شما در سیستم ثبت می‌گردد. در صورتیکه جنابعالی واجد شرایط عضویت باشید، برای شما شماره عضویت صادر و به پست الكترونیكی خودتان ارسال می‌گردد.

توجه:
لطفا در صورت عدم مشاهده‌ی ایمیل در پوشه inbox قبل از تماس با مسئول باشگاه پژوهشگران، پوشه‌ی spam ایمیل خود را نیز ملاحظه فرمایید (خصوصا دارندگان ایمیل Yahoo و GMail). در صورتی که ایمیل ارسالی از طرف سایت داخل پوشه‌ی spam قرار گرفته باشد، بعد از کلیک روی عنوان ایمیل و مشاهده‌ی متن آن، کلید Not Spam را که معمولاً در بالا و پایین متن ایمیل قرار دارد کلیک نمایید. به این ترتیب ایمیل‌های بعدی ارسال شده از طرف سایت به پوشه‌ی Inbox وارد می‌شوند. 

لطفا" پس از تكمیل كامل فرم برای نهایی شدن عضویت و دریافت كارت عضویت  با در دست داشتن اصل مدارك خود به باشگاه واحد درخواستی كه در فرم ثبت نام تكمیل نموده اید مراجعه نمایید

آدرس و تلفن باشگاه های واحدها 

مشخصات فردی:
نام:   *
نام خانوادگی:   *
نام (به انگلیسی):   *
نام خانوادگی (به انگلیسی):   *
نام پدر:   *
محل تولد:   *
جنسیت: 
*
تاریخ تولد:  // *     
وضعیت تأهل: 
*
شماره شناسنامه:   *
دین: 
كد ملی (بدون فاصله):   
نشانی و آدرس تماس:
پست الكترونیكی:   
تلفن تماس:   *
استان:   *
تلفن همراه: 
شهرستان:    *
كد پستی (10 رقمی):   
آدرس پستی: 
اطلاعات تكمیلی:
مقطع تحصیلی:    *
محل تحصیل:   *
واحدی كه در آن ثبت‌نام می‌كنید:    *
گروه آموزشی:   *
رشته تحصیلی: *
معدل:   * 
فایل عكس پرسنلی:   *
توجه: فایل عكس می‌بایست در قالب JPG و حداكثر در اندازه 450 در 600 پیكسل باشد. همچنین حجم فایل عكس نباید از 300KB تجاوز نماید.
تعداد افراد آن لاين: 7   تعداد بازديدكنندگان سايت: 12842667